Profil spoločnosti

Spoločnosť UAVONIC, ktorá je na slovenskom trhu lídrom v poskytovaní industriálnych služieb založených na technológii UAV (Unmanned Aerial Vehicles), bola založená v roku 2014 s cieľom vytvoriť komplexnú infraštruktúru pre bezpilotné lietajúce zariadenia – drony.

UAVONIC zamestnáva expertov z oblasti vývoja, skúsených pilotov, odborníkov na senzory a špecialistov analýzy dát, čím vytvára unikátnu kombináciu personálu a technického vybavenia. Vďaka týmto zdrojom a skúsenostiam sme spolu s pobočkami v Českej republike a vo Veľkej Británii vytvorili komplexné portfólio UAV služieb pre priemysel v strednej a západnej Európe. Malé i veľké výzvy firiem vieme v súčasnosti riešiť rýchlo a efektívne pomocou individuálnych riešení na mieru.

V akadémii DRONE PILOT ACADEMY pripravujeme a školíme budúcich pilotov UAV a v rámci spolupráce s univerzitami aktívne participujeme na nadnárodných výskumných projektoch. Sme jedným zo zakladajúcich členov Slovenskej asociácie bezpilotných lietajúcich prostriedkov UAVAS.